+48 535 003 603

kancelaria@rabacik.eu

ul. Ceramiczna 29 lok. 54, Warszawa

Kancelaria Księgowa RABACIK Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Cechuje nas rzetelność i terminowość.

Wszelkie dane i informacje przekazywane nam przez naszych Klientów są traktowane jako poufne. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu. Obsługa Klienta odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Służymy pomocą od momentu założenia firmy przez wszystkie etapy jej rozwoju. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania – działalność naszego biura objęta jest ubezpieczeniem.

Decydując się na powierzenie nam księgowości swojej firmy Klient oszczędza czas, który może poświęcić na jej rozwój a udzielając nam pełnomocnictwa Klient uwalnia się od obowiązku odwiedzania Urzędu Skarbowego czy ZUS.

Klient sam wybiera sposób dostarczania nam dokumentów. Może to być: odbiór dokumentów w siedzibie Klienta (na terenie Warszawy), dostarczanie nam dokumentów bezpośrednio przez Klienta, wysyłka drogą pocztową lub kurierską.

+48 535 003 603

kancelaria@rabacik.eu

ul. Ceramiczna 29 lok. 54, Warszawa